Spoustu veselí a tance, zábavy, soutěží, tvořivých dílniček, ale hlavně masek, to vše přinese maškarní karneval, který pořádá MO Plzeň 3 ve velkém sále Měšťanské besedy v neděli 2. března od 15.00 do 17.00 hodin.
„Tentokrát bude náš karneval patřit tématu – Kamarádi zvířátka, rádi ale přivítáme i jiné kostýmy. O titul toho nejlepšího mohou soutěžit všichni, kteří dorazí“ zve 1. místostarosta centrálního obvodu Pavel Šrámek.
Karneval je určený dětem z třetího městského obvodu a pro ně pro všechny až do 15 let věku je zcela zdarma. „Dospělý doprovod zaplatí symbolických 50 korun. Vstupenky, i když se stoprocentní slevou, ale potřebují i děti, je to nutné kvůli kapacitě sálu,“ doplňuje informace místostarosta Ondřej Ženíšek.
Vstupenky je možné zakoupit zde: https://mestanskabeseda.cz/…/kamaradi-zviratka-detsky…/