Domů / Plzeňský rozhled / ANO má v kraji lídra kandidátky na hejtmana

ANO má v kraji lídra kandidátky na hejtmana

Krajský sněm politického hnutí ANO na svém posledním jednání potvrdil jako svého lídra kandidátky pro krajské volby Ing. Miloslava Zemana, předsedu Okresní hospodářské komory Plzeňsko i AHKJ. Navržená kandidátka bude předložena republikovému předsednictvu hnutí jako nejvyššímu orgánu hnutí k odsouhlasení.  

„Za vaši důvěru všem děkuji a jsem připraven vést politické hnutí ANO do krajských voleb,“ řekl Miloslav Zeman a dodal: „Vidím tým schopných lidí, kteří se nebojí změn a jsou připraveni transparentně pracovat pro občany Plzeňského kraje.“ 

Okresní hospodářská komora Plzeňsko i AHKJ systematicky vytvářejí možnosti pro podnikatele například při seznamování s novými možnými trhy. Jejich předseda   Miloslav Zeman vidí právě tuto aktivitu jako prioritní.

„Snažíme se proto prezentovat nové trhy firmám z Plzeňského kraje i vytvořit prostředí pro jejich prezentaci. Jednou částí aktivity jsou pracovní mise na nové mimoevropské trhy, kde měly české firmy dříve skvělé jméno, ale to pozvolna zapadlo, nebo jsme si je poškodili,“ uvedl Zeman a doplnil, že jeho další prioritou je rozvoj technického vzdělávání

Na fotografii ze sněmu (zprava) – Jan Volný, krajský předseda ANO, Roman Zarzycký, místopředseda krajské organizace a Miloslav Zeman – lídr kandidátky pro volby do krajského zastupitelstva za ANO. 

BIO Martin Myška

Mohlo by vás zajímat

Na Šumavě lyžař utrhl lavinu, zasahovali horští záchranáři

Při pokusu o sjezd karu Černého jezera na Šumavě utrhl mladý lyžař včera malou lavinu. Ta …