Domů / Plzeňský rozhled / Bolzano je těžký soupeř a my o jeho síle víme!

Bolzano je těžký soupeř a my o jeho síle víme!

Los osmifinále Ligy mistrů, který se konal v Helsinkách v pátek 19. října 2018, přisoudil Plzni italského soupeře – Škoda tak narazí na HC Bolzano.

Mužstvo HC Škoda Plzeň si v základní části soutěže připsalo v šesti duelech šest výher a posbíralo celkem 17 bodů, což je nejvíce ze všech týmů. Soupeřem Plzně v osmifinále Ligy mistrů bude italský tým HC Bolzano, který od sezóny 2013/2014 působí v Erste Bank Eishockey Lize.

„V první řadě jsme moc rádi, že jsme si účast v play-off Ligy mistrů zasloužili. Teď oceňujeme, že nám los přisoudil geograficky blízkého soupeře. Odpadne tedy dlouhé cestování, které nikdo nemá rád,“ uvedl k losu hlavní kouč   HC Škoda Plzeň Ladislav  Čihák, jenž jej sledoval v Třinci, kde se Škoda připravuje k dnešnímu duelu Tipsport extraligy.

„Bolzano je těžký soupeř a my o jeho síle bezpochyby víme. V naší sérii nevidím ani jeden z týmů v pozici favorita. V play-off se úspěchy nebo strasti základní částí vždy mažou a jedná se o novou soutěž. Věřím, že uvidíme zajímavou a férovou sérii.“

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Návštěvnický pas provede po 16 chráněných územích

Celkem do 16 míst s chráněnou přírodou se mohou letošní sezónu vypravit turisté s nově vydaným speciálním …