Domů / Plzeňský rozhled / Dárková prodejna v pivovaru Plzeňský Prazdroj je otevřená!

Dárková prodejna v pivovaru Plzeňský Prazdroj je otevřená!

Máte chuť na čerstvě natočený nefiltrovaný ležák Pilsner Urquell? Nebo chcete své blízké potěšit originálním dárkem s pivní tematikou? Pak zamiřte do dárkové prodejny na nádvoří Plzeňského Prazdroje.

Na jednom místě najdete nejrůznější předměty značky Pilsner Urquell, včetně dárkových poukazů na jedinečné zážitky a prohlídky pivovarů. A navíc vám tady stočí výtečný nefiltrovaný ležák Pilsner Urquell do litrové patentní lahve nebo unikátního growleru! Nádoby pak můžete využít na příští nákup nebo si pivo necháte načepovat v nejbližší hospůdce s výdejním okénkem.

Dárky s věnováním

V nabídce dárkové prodejny v pivovaru Plzeňský Prazdroj nechybějí půllitry, korbele, dřevěné bedýnky a speciální balení piva Pilsner Urquell.

„Dárek se může stát výjmečným originálem, stačí jej opatřit osobním věnováním – buď si nechat vygravírovat na sklo vlastní text, nebo na textil vyšít speciální výšivku. Na půllitry lze vybrousit konkrétní věnování či jméno. Stačí si vybrat druh písma, sklenici a je to!“ doporučuje Milan Klich, vedoucí obchodních služeb.

Pokud rádi nakupujete z pohodlí domova přímo na www.eshop.prazdroj.cz, můžete si objednané zboží v dárkové prodejně už jenom vyzvednout.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Infolinka pro osoby se sluchovým postižením

Sluchově postižení mohou  komunikovat na webu Plzeňského kraje www.plzensky-kraj.cz pomocí unikátní funkce přepisu hovoru „text …