Domů / Plzeňský rozhled / Firma obdarovala zdravotnické záchranáře

Firma obdarovala zdravotnické záchranáře

Mezi dlouhodobé podporovatele Zdravotnické záchranné služby Plzeňského kraje   patří stříbrská společnost RSF Elektronik s.r.o. Ta již několikrát přispěla vybavením místní výjezdové základny krajských záchranářů, tentokrát zdravotníky obdarovala novou lednicí a mikrovlnnou troubou.

Z rukou jednatele společnosti Jiřího Vernera tento dar   převzala staniční sestra výjezdové základny Stříbro Yveta Kubincová: „Zmíněná domácí elektronika zlepší náš komfort na základně, kde mnohdy trávíme víc času, než doma,“ shodují se záchranáři.

A proč se firma RSF Elektronik, která patří ke světové špičce v přesném obrábění a ve výrobě kabelových systémů, rozhodla podporovat právě záchrannou službu? „Ve Stříbře jsme téměř sousedé. Velmi si ceníme práce zdravotnických záchranářů, kteří často spěchají kolem našeho sídla k těm, kteří to právě nejvíc potřebují. Myslíme, že si zaslouží co nejlepší zázemí,“ vysvětluje jednatel Ing. Jiří Verner.

Zatímco společnost RSF Elektronik otevřela své moderní výrobní a logistické centrum na Forstově ulici na konci roku 2014, záchranáři se zabydleli v sousední novostavbě o dva roky později.

 

 

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Manželé Miroslav a Ivana Zetkovi mají rádi strojařinu a jeden druhého

Čtrnáct inovací a originálních objevů patentovali v roce 2023 výzkumníci a výzkumnice ze Západočeské univerzity v Plzni. …