Domů / Plzeňský rozhled / Je na této fotografii hledaná vražedkyně psů?

Je na této fotografii hledaná vražedkyně psů?

Kriminalisté Městského ředitelství policie Plzeň pátrají po totožnosti dosud neznámé ženy, která je zachycena na fotografiích. Může se jednat o osobu, která je důležitá pro objasnění věci přečinu týrání zvířat.

Policie pátrá po této neznámé ženě

Protiprávního jednání se dopustil dosud neznámý pachatel 28. ledna 2018 okolo 13. hodiny v zahradě na křižovatce ulic Karlovarská a Švandova v Plzni, kdy byl pes plemene německý ovčák intoxikován dosud nezjištěnou látkou. I přes poskytnutou léčbu uhynul.

Další skutek se odehrál   30. ledna 2018 v době okolo 15. hodiny v Plzni, Dolní ulici. V blízkosti dětského hřiště mělo dojít k podání neznámou pachatelkou krmení dvěma stafordšírským bulteriérům, přičemž se následně zdravotní stav psů zhoršil natolik, že musela být okamžitě vyhledána veterinární péče, bez které by zřejmě došlo k úhynu obou psů, neboť podáním potravy došlo k intoxikaci organismu dosud neznámou látkou. V důsledku intoxikace došlo u psů k dlouhodobým zdravotním komplikacím.

V případě jakékoliv informace k výše uvedeným osobám, prosím, kontaktujte jakoukoliv služebnu Policie České republiky nebo volejte na bezplatnou linku Policie České republiky číslo 158.

 

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Informace o vodě ve Velkém boleveckém rybníce nyní najdete na webu

Výšku hladiny, množství dočerpané vody z Berounky i aktuální teplotu vody při hladině si nyní mohou …