Dobrá zpráva pro řidiče. S několikadenním předstihem byly totiž dokončeny stavební práce na kruhovém objezdu Plzeňská – Šťáhlavská a zároveň také rekonstrukce Plzeňské ulice. Výjezd na Ejpovice ale zůstává uzavřen. 
Správa a údržba silnic Plzeňského kraje zahájila v září první etapu rekonstrukce Plzeňské ulice v Rokycanech (silnice II/605), a to části kruhového objezdu v ulici Plzeňská – Arbesova. V říjnu následovala druhá etapa opravy této důležité silniční komunikace v Rokycanech. 
Samotná oprava povrchu silnice v Plzeňské ulici a oprava zbylé části kruhového objezdu Plzeňská – Šťáhlavská začaly 8. října. Rekonstrukce byla původně plánována až do 21. října, avšak opravy se podařilo dokončit dříve. Stavební práce byly ukončeny, a tak byl spuštěn také silniční provoz.
Plzeňský rozhled