Domů / Plzeňský rozhled / Limetal, Kabáti a Citron – to vše „nabízí“ Mrákov!

Limetal, Kabáti a Citron – to vše „nabízí“ Mrákov!

Deset koncertních zastávek, scéna, kterou navrhoval tým kapely Kabát nebo česká bubenická hvězda Veronika Lukešová, jež hraje s hvězdami světového rocku, například muzikanty z kapel Deep Purple, Helloween nebo Rainbow. Tak vypadá turné 2018 rockové supergroup Limetal, ve které se sešla většina členů kapely Citron. V jeho rámci skupina dorazí v sobotu 24. března i do Kulturního domu v Mrákově. Deset nejrychlejších čtenářů může získat volný vstup!

Rocková kapela Limetal

Limetal má aktuálně v rádiích nový singl S větrem v zádech, který se stal úvodní písní nového českého filmu Špindl. V roli předkapel se představí Kapriola a Elegie Rock.  Playlist turné, které potrvá až do dubna skupina postaví na písničkách z nového alba a doplní jej hity, které muzikanti kapely hráli dříve pod hlavičkou Citronu. Nebude v něm chybět ani aktuální singl S větrem v zádech, ke kterému kapela natočila klip, v němž hlavní roli ztvárnila Miss Zuzana Jandová. Milovníci rockové hudby jistě ocení i klasická rocková sóla.

Rocková kapela Limetal

„Chtěli bychom, aby měli diváci co největší zážitek. S týmem Radka Havlíčka, manažera kapely Kabát, jsme připravili scénu, kterou tvoří systém variabilních světelných panelů a efektů. V některých sálech postavíme i molo,“ říká baskytarista Václav Vlasák, kterého stejně jako jeho spoluhráče kytaristu Jaroslava Bartoně, zpěváka Fany Michalíka a kytaristu Jiřího Šperla spojuje to, že byli dlouhá léta členy a skladateli ostravského Citronu. (autor fotek: Mirek Bednařík)

Deset z vás, kteří jako první napíší své jméno a telefon na e-mail  sefredaktor@plzenskyrozhled.cz, získá  od nás volný vstup na tento koncert.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Šumavský Mouřenec zve na prohlídky, ale i na koncerty

Naplno se  rozjelo v šumavském kostele svatého Mořice nad Annínem další Mouřenecké léto. V rámci 12. ročníku …