Domů / Plzeňský rozhled / Měšťanská beseda v Plzni nabízí divadlo i bláznivou grotesku

Měšťanská beseda v Plzni nabízí divadlo i bláznivou grotesku

Pokud se vám listopadové počasí nebude líbit a vy odmítnete pozvání na procházky, pak se nabízí skvělá alternativa. Měšťanská beseda v Plzni zve na celou řadu divadelních představení, zábavné programy i bláznivou grotesku. Stačí si jen vybrat! 

Mistrovská lekce
  1. 11. 2023 19:00 Mistrovská lekce

Dagmar Pecková vystoupí tentokráte ve své činoherní premiéře v roli řecké sopranistky a nejslavnější operní pěvkyně všech dob Marii Callas.  

  1. 11. 2023 19:00 Slepice na zádech

Komedie o komplikované situaci jednoho manželství a sousedských vztahů. Bláznivá groteska dává prostor pro skvělé herecké výkony Tatiany Dykové a Vojty Dyka 

  1. 11. 2023 19:30 Třetí prst na levé ruce

Dvě sestry, které si bývaly velmi blízké, se dnes už téměř nevídají. Nečekaná událost je však jednoho dne znovu svede dohromady. S notnou dávkou odvahy, lásky i svérázného humoru se ve vzpomínkách vydávají do dob svého dětství a dospívání, aby si k sobě znovu našly cestu.

  1. 11. 2023 19:00 Zdeněk Izer: Vyndavací, zas tam dací
    Zdeněk Izer

Nový celovečerní zábavný program Zdeňka Izera, ve kterém se diváci budou moci opět setkat s jeho jedinečným a nezaměnitelným humorem.  

  1. 11. 2023 19:30 Divadlo v kině: Cyrano / Kino Beseda

Divadlo v Celetné mohou diváci v Besedě zažít na plátně kina. Martin Hofmann exceluje ve své životní roli jako nosatý šermíř z Bergeracu. Jeho Cyrano je fanfarónský, nedůtklivý a hrdý, ale také oddaně milující, zádumčivý a zraněný.  

Kecy a politika Bohumila Pečinky a Petrose Michopulose
  1. 11. 2023 19:00 Kecy & politika: Bohumil Pečinka a Petros Michopulos LIVE

Současná politika pohledem dvou rozdílných osobností, kteří se nebojí říct své názory. Nekorektní podcast, v němž se věci zasazují do kontextu a přísně se tu oddělují prázdné kecy od skutečné politiky.

  1. 11. 2023 19:00 Commedia dell´arte I.

Chamtivý Pantalone se snaží získat lásku půvabné Isabely a drží ji v domě. Na pomoc jí přichází chvástavý Kapitán a romantický Leandr. Vyrvat ji ze spárů Pantalona je však úkol nad jejich síly. Pomůže Harlekýn? Pavel Liška, Marek Daniel či Tatiana Dyková v břitké renesanční komedii.

 

 

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Manželé Miroslav a Ivana Zetkovi mají rádi strojařinu a jeden druhého

Čtrnáct inovací a originálních objevů patentovali v roce 2023 výzkumníci a výzkumnice ze Západočeské univerzity v Plzni. …