Domů / Plzeňský rozhled / Modelová železniční show nabízí zábavu pro špunty i dědy

Modelová železniční show nabízí zábavu pro špunty i dědy

Originální zábavnou a plně komentovanou modelovou železniční show najdete a do konce prázdnin v Domažlicích v Máchově ul. číslo 134.  Show je pojata jako divadelní představení, délka programu je přibližně 55 minut + venkovní atrakce. Tady zabaví opravdu všechny, od těch nejmenších špuntů,  školních výletů, rodin s dětmi, krásných dam a pánů, babiček, dědečků, ale zrovna tak drsné motorkáře.   

Program  zahrnuje   prohlídku kabiny lokomotivy brejlovce (fakt je na zahradě !), razítkování výpravčím Hubičkou (každý návštěvník dostane na památku pravou lepenkovou retro jízdenku), zakoupit můžete např. Turistické vizitky, nově až 60 druhů velmi oblíbených magnetek z fotkami mašinek přímo z modelové show, pohledy, suvenýry, různé přívěšky,  a mnoho dalšího…  A mašinka Líza vozí pasažéry venku i za nepříznivého deštivého počasí, celá trať je zastřešena, včetně nástupiště!

Velkou úpravou prošly venkovní prostory, mašinka Líza nyní jezdí přímo okolo niagarských vodopádů ! (samozřejmě funkčních) a   osobně ji na   na cestu kolem světa vypraví sám velký král komiků!  Kdože ? Přijďte se podívat, to prostě musíte vidět. A uvnitř vás čeká další přímo úchvatná novinka, jenom prozradíme, že se jedná o jednu velkou nádhernou retro funkční krasavici!  

Navštivte také „filiálku“, samoobslužné kolejiště, které najdete přímo na domažlickém  náměstí v alejích. Zde je nepřetržitý nonstop provoz (kolejiště je volně přístupné z venku a vlaky jezdí za sklem). Uvidíte tam i spoustu akčních  funkčních scének… schválně, jestli tam divočák zdrhne myslivci a ten klučina zdrhne tomu divočákovi …. a mnoho dalšího….

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Ve Spáleném Poříčí budou sletové sokolské skladby

Přijďte podpořit Sokoly ze širokého okolí jižního Plzeňska. Už zítra – v neděli 26. 5. 2024 …