Domů / Plzeňský rozhled / Myslivecké odpoledne s přírodou i přátelské posezení u ohně

Myslivecké odpoledne s přírodou i přátelské posezení u ohně

ilustrační foto

Myslivecký spolek Sirá ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody v Rokycanech chce co nejsrdečněji  pozvat všechny zájemce a milovníky přírody a myslivosti  na odpoledne s přírodou. Akce se uskuteční v sobotu 24. července od 14.00 do 17.00 hodin u lovecké chaty pod obcí Sirá na Rokycansku.

„Smyslem akce je nejen propagace myslivosti a ochrany přírody, ale především představení volnočasových i odborných činností veřejnosti. Právě pro ni je připraven pestrý program. Po krátkém zahájení se zájemci dozví o způsobu hodnocení trofejí srnčí a černé zvěře. Dále se představí kynologové se svými loveckými psy a jejich výcvikem, své umění předvede sokolník a v závěru si řekneme něco o záchraně volně žijících živočichů. Prezentovat se bude Zvíkovecká kytička a Charita Rokycany se svými výrobky,“ sdělil Pavel Moulis, předseda ZO ČSOP Rokycany.

 

Pro děti bude připravena střelba ze vzduchovky a jízda na koních v krásném prostředí okolní přírody. Součástí odpoledne bude i myslivecké občerstvení a pozdější přátelské posezení u ohně. Máte-li zájem o tuto myslivecky laděnou akci, případně chcete-li obohatit náš program svými aktivitami, jste vítáni. Bližší informace obdržíte u p. Moulise – tel. 603239922.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Den železnice v Lužné připomene i 50 let od vzniku VUZ

Zářijové oslavy svátku železničářů vyvrcholí o víkendu 18. – 19. září Dnem železnice, jehož dějištěm …