Na lavičce seděla jen v teplácích a svetru

V pondělí v odpoledních hodinách prováděla hlídka ze stanice Územně strážní služby běžnou hlídkovou činnost v ulici U Borského parku, kde na zrušené zastávce MHD Bory našla sedět   silně prochladlou ženu bez domova.

Ta se  jen  celá třásla, protože měla na sobě pouze  tepláky a svetr. Čtyřiašedesátiletá žena se nebyla schopná postavit bez pomoci na nohy a usínala. Strážníci na místo zavolali záchranáře, jejichž posádka pacientku poté odvezla po předběžném vyšetření do nemocničního zařízení.  Po celou dobu až do jejich příjezdu se hlídka o ženu starala a snažila se, aby s nimi hovořila a neusnula.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

ROCKYMAN – kombinace plavání, cyklistiky a běhu

V pátek 12. června 2026 se areál  rokycanského koupaliště  promění v dějiště tradičního sportovního klání ROCKYMAN …