Na šumavském Špičáku už také zasněžují

Zhruba o týden dříve než v předchozích sezonách spustili letos poprvé technické zasněžování v šumavském areálu Ski&Bike Špičák.

„Pravidelně začínáme s vysněžováním naší páteřní sjezdovky horního úseku trojky Slalomové a spodní části dvojky U Zalomeného. Zatím byl systém v provozu tři dny včetně dneška vždy hlavně během noci a ráno jsme jej vypínali. Uvidíme, co nám počasí dál umožní, ale spíše počítáme s tím, že si nyní hlavně vyzkoušíme techniku. Odhadovat, kdy bychom měli sjezdovku připravenu, zatím nechci,“ uvedl ředitel Ski&Bike Špičák Vladimír Kasík

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

POCEM na divadlo má jediný cíl – „naladit“ Plzeň na živé umění

Už od poloviny června bude Plzeň znovu patřit divadlu. Festival POCEM na divadlo totiž vstupuje …