Domů / Plzeňský rozhled / Ocenění za lidský přístup, obětavost a velikou profesionalitu

Ocenění za lidský přístup, obětavost a velikou profesionalitu

Za vynikající práci  na krajském úřadě poděkovalo vedení  Plzeňského kraje  a předseda výboru pro školství a vzdělávání Jaroslav Šobr vybraným pracovníkům v sociálních službách organizací zřizovaných Plzeňským krajem. Ocenění v podobě pamětního listu a drobný dar si převzalo celkem 20 pracovníků z oblasti sociálních služeb a jeden ředitel zařízení.

Jsem velmi rád, že mohu osobně poděkovat těm, kteří odvádí tak náročnou práci, jakou oblast sociálních služeb bezesporu je. Mám vlastní zkušenost s péčí o blízkou osobu, o to více si lidí v tomto okruhu péče vážím. Vytvořit plnohodnotné a důstojné podmínky potřebným je důležitá a náročná práce,“ uvedl hejtman Plzeňského kraje Josef Bernard.

Všichni ocenění jsou zaměstnanci příspěvkových organizací Plzeňského kraje v oblasti sociálních služeb. Plzeňský kraj zřizuje celkem 12 organizací v oblasti sociálních služeb.  Všechny navržené pracovnice a pracovníci byli navrženi ředitelem nebo kolektivem zaměstnanců v dané organizaci. Jsou ceněni pro svůj chápavý a lidský přístup, obětavost, individuální přístup ke klientům, pracovitost, spolehlivost a svou velikou profesionalitu, odbornost ve své funkci.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Jedině do Plzně přiveze LUCIE show z O2 areny!

Bude to na nějakou dobu poslední open air vystoupení nejslavnější české kapely Lucie, která se …