Domů / Plzeňský rozhled / Oslňte kolekcí od Jamieho Olivera

Oslňte kolekcí od Jamieho Olivera

Slevu na exkluzivní keramické nádobí z kolekce fenomenálního kuchaře Jamieho Olivera bude možné získat za nákupy v supermarketech a hypermarketech Albert. Stylové kousky z kolekce Waves vynikají především svým originálním designem, vysokou odolností a prémiovou kvalitou, takže se hodí jak pro každodenní použití, tak i pro slavnostní příležitosti. Kampaň startuje již 9. dubna a potrvá až do 29. července 2014.

Na vlně Jamieho Olivera

Sběratelská kampaň umožní zákazníkům prodejen Albert čerpat slevu až 60 % na nákup stylového nádobí z kolekce Waves od Jamieho Olivera. Za každých 200 Kč nákupu nebo při koupi partnerského produktu obdrží zákazníci jeden bod. Získané body si budou moci nalepit na speciální kartičku, kterou dostanou v prodejně.

Již za 4 body bude možné získat slevu na nákup jednoho kusu nádobí z kolekce. Pokud zákazníci nasbírají 20 bodů, mohou si zakoupit za zvýhodněnou cenu sadu nádobí pro čtyři osoby. Kolekce zahrnuje hrnečky, dezertní, mělké i hluboké talíře, ale i misky a mísy. Body bude možné sbírat až do 29. července, přičemž slevu bude možné uplatnit až do 8. srpna 2014 nebo do vyčerpání zásob v jednotlivých prodejnách.

„Pro dosažení dobrého pocitu z vydařeného jídla je důležité nejenom to, jak jídlo chutná, ale i na čem a jak je servírováno. Proto jsme se rozhodli, že touto akcí dáme našim zákazníkům možnost získat za zajímavé ceny profesionální a stylové nádobí od Jamieho Olivera,“ říká Zlata Ulrichová, marketingová ředitelka společnosti Ahold Czech Republic.

Kvalita v nadčasovém provedení

Nádobí Jamieho Olivera z kolekce Waves vyniká prvotřídní kvalitou a luxusním designem. Je vysoce odolné vůči poškrábání, zároveň je vhodné do myčky a mikrovlnné trouby.

Stejně jako je toto nádobí funkční, tak je i krásné. Díky svému modernímu designu s asymetrickým vzorem vln působí neformálním, nadčasovým dojmem. Lze ho také skvěle kombinovat s ostatním nádobím různých tvarů, barev a velikostí

BIO Martin Myška

Mohlo by vás zajímat

Ve Spáleném Poříčí budou sletové sokolské skladby

Přijďte podpořit Sokoly ze širokého okolí jižního Plzeňska. Už zítra – v neděli 26. 5. 2024 …