Domů / Plzeňský rozhled / Plzeňská VODÁRNA je připravena čelit dalšímu ataku COVIDU-19

Plzeňská VODÁRNA je připravena čelit dalšímu ataku COVIDU-19

VODÁRNA PLZEŇ a.s. má připraven dostatek ochranných pomůcek i dezinfekce pro případ, že by bylo třeba čelit dalšímu ataku koronavirového onemocnění COVID-19. „Stejně jako v době, kdy udeřila první vlna pandemie, zavedli bychom včas soubor nejrůznějších opatření, kterými bychom vyloučili ohrožení vodárenských provozů, klientů i pracovníků vodárny,“ uvedl generální ředitel VODÁRNY PLZEŇ a.s. Jiří Kozohorský.

Připravený krizový scénář předpokládá zejména striktní rozdělení zaměstnanců do pracovních skupin tak, aby se co nejvíc zamezilo osobnímu kontaktu mezi pracovníky a tím případnému šíření nákazy. Znovu bychom zavedli omezení pohybu osob v administrativních budovách a nastavili bychom výhradně elektronickou a telefonickou komunikaci se zákazníky. Provoz Úpravny vody na Homolce, kde se vyrábí 500 l pitné vody za sekundu, by fungoval zcela nezávisle na ostatních částech vodárny tak, že vybraní zaměstnanci by byli na pracovišti nepřetržitě potřebně dlouhou dobu bez možnosti opustit provoz. Laboratoř by začala znovu vyrábět vlastní dezinfekci.

Pokud hodláte preventivně omezit v souvislosti s aktuálním nárůstem počtu případů nákazy COVID-19 osobní kontakty, obracejte se na nás prosím následujícím způsobem:

  • E-mailem na adresu zc@vodarna.cz
  • Přes zákaznický webový portál na stránkách www.vodarna.cz v sekci Zákaznický portál
  • Telefonicky na zákaznickou linku 377 413 222
  • Pro platby prosím využívejte elektronický způsob úhrady.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Informace o covidu prostřednictvím venkovské prodejny

Jen několik hodin od prvotní myšlenky hejtmanky Plzeňského kraje Ilony Mauritzové o spolupráci na distribuci …