Plzeňská filharmonie uvede nového šéfdirigenta Chuheie Iwasakiho,

Šéfdirigent Plzeňské filharmonie Chuhei Iwasaki

Zahajovací koncert sezóny 2021/2022 Plzeňské filharmonie, který je zároveň inauguračním koncertem jejího nového šéfdirigenta Chuheie Iwasakiho, se uskuteční  16. 9. 2021 od 19:00 v Měšťanské besedě.

Těšit se můžete na vynikajícího českého klavíristu Igora Ardaševa, který zahraje Koncert pro klavír a orchestr, op. 16 Edvarda Griega.  Na koncertě dále zazní skladby Lemminkäinen a dívky na ostrově, op. 22 č. 1 Jeana Sibelia a Symfonie č. 5 d moll, op. 47 Dmitrije Šostakoviče.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

POCEM na divadlo má jediný cíl – „naladit“ Plzeň na živé umění

Už od poloviny června bude Plzeň znovu patřit divadlu. Festival POCEM na divadlo totiž vstupuje …