Domů / Plzeňský rozhled / Praví metalisté startují metalové léto v PLZNI!

Praví metalisté startují metalové léto v PLZNI!

Velmi uznávanou metalovou tradicí je METALFEST v PLZNI. Fanoušci si tento festival našli a oblíbili nejen pro jeho skvělou hudební dramaturgii mnoha žánrů metalu, ale i pro   jedinečné přírodní prostředí, ve kterém se koná. Překrásný amfiteátr v Lochotíně, kde je z každého místa krásně vidět na pódium, obklopený parkem a loukami, sousedící s plzeňskou ZOO, a to vše jen kousek z centra západočeské metropole Plzně.

Po dva roky tu bylo ticho, smutno a prázdno, ale letos vše znovu ožívá! Připravte se na spoustu novinek a vychytávek. Letos poprvé bude festival 4denní! Začne už ve čtvrtek 2. června a metalové burácení výkvětu mezinárodní metalové scény ustane až v neděli 5. června!

Within Temptation

Potvrzené kapely:

RUNNING WILD, WITHIN TEMPTATION, KREATOR, ELUVEITIE, DORO, SONATA ARTICA, HYPOCRISY, GLORYHAMMER, FREEDOM CALL, BATTLE BEAST, ENSIFERUM, RAGE, SALTATIO MORTIS, EVERGREY, BLOODBOUND, CYHRA, THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA, MAJESTICA, HERMAN FRANK, FOLLOW THE CIPHER, HEATHEN, EXUMER, VICTORY, DALRIADA, TRI STATE CORNER, SUICIDAL ANGELS, TOXIC, AMALGAMA, PRAYERS OF SANITY, S7N, ARAMAIC, PROJECT RENEGADE, SYMFOBIA, DARK GAMBALLE, FREE FALL…a další. 

Tento 11. ročník oblíbeného svátku metalové muziky začíná už  v červnu! Sledujte pravidelné novinky k festivalu na oficiálních stránkách festivalu www.metalfest.cz nebo na jeho FB profilu!

Festivalové vstupenky můžete objednávat tady: https://www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2022-METALFEST-OPEN-AIR nebo v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská Vstupenka, Metaltix, Festicket nebo GoOut!

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Nejvíce trestných činů v kraji bylo v okrese Plzeň-město – 45,9 %

V Plzeňském kraji bylo v roce 2023 registrováno méně trestných činů než v předchozím roce. Nejvýraznější trestná činnost …