Domů / Plzeňský rozhled / Psí herna, skoky, běh, hlavolamy i tombola, to vše v Plzni!

Psí herna, skoky, běh, hlavolamy i tombola, to vše v Plzni!

Devátý ročník největší akce svého druhu v Plzeňském kraji – Psí den, zve všechny majitele a milovníky těchto čtyřnohých chlupáčů v sobotu 11. května do Borského parku.

Kromě široké nabídky vystavovatelů a prodejců s chovatelskými potřebami, krmivy, pamlsky a doplňky, si návštěvníci budou moci se svými psími parťáky vyzkoušet několik různých druhů sportů – od silových a skokových disciplín přes běhací sporty coursing či treadmill, až po nosework (pachové práce) či poslušnost (obedience). K dispozici bude také veterinář, fyzioterapeut, psí herna s hlavolamy a mnoho dalšího.

Během programu vystoupí několik odborníků, kteří promluví například o správné životosprávě, jak poskytnout psovi první pomoc, či jak ho bezpečně převážet v autě. Chybět nebude také soutěž o NEJ PSA, do níž se může přihlásit kdokoli z široké veřejnosti, a uskuteční se také velice bohatá tombola.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Další šetření o používání informačních technologií odstartovalo

V tomto dubnovém týdnu začalo každoroční zjišťování  Českého statistického úřadu o používání informačních technologií v českých …