Domů / Plzeňský rozhled / RADONOVÉ LÁZNĚ JÁCHYMOV – za léčbou, relaxací, odpočinkem i lyžováním

RADONOVÉ LÁZNĚ JÁCHYMOV – za léčbou, relaxací, odpočinkem i lyžováním

Jistota vašeho pohybu
Radonové lázně Jáchymov úspěšně léčí pacienty s nemocemi pohybového ústrojí již 110 let. V Evropě naleznete řadu radonových lázní. Žádné z nich však nemají tak vysokou koncentraci radonu v léčivé minerální vodě jako v Jáchymově. Díky tomu jsou dodnes považovány za nejúčinnější radonové lázně. Neztrácejte svůj čas i peníze méně účinnou lázeňskou léčbou. Na základě osobní zkušenosti více než 25 tisíc spokojených hostů z mnoha zemí, kteří se každoročně vracejí za léčbou do Jáchymova, vám můžeme vřele doporučit léčebný pobyt. Přesvědčte se sami o kouzelné moci radonových koupelí. 
Nabídkový katalog vám na vyžádání rádi bezplatně zašleme nebo můžete navštívit naše internetové stránky www.laznejachymov.cz.

Jáchymov – cíl vaší zimní dovolené 
Cílevědomý rozvoj infrastruktury, nabídky kvalitních produktů a služeb ve Skiareálu Klínovec a jáchymovských lázních vytváří optimální podmínky pro prožití báječné zimní dovolené. Po celodenním lyžování na svazích Klínovce či po upravených běžeckých tratích si příjemně odpočinete v útulném prostředí našich penzionů, hotelů a v Aquacentrum Agricola. Lázně Jáchymov prezentují svou nabídku vybraných ubytovacích, stravovacích i relaxačních služeb pod značkou Hotel & Relax Resort Jáchymov.
 
Přijeďte si zalyžovat na Klínovec
Skiareál Klínovec, který patří mezi nejmodernější u nás, se nachází pouze 100 km od Plzně. Leží v těsné blízkosti hranice s Německem a lyžařským střediskem Oberwiesenthal. InterSkiregion Fichtelberg – Klínovec společně nabízí 33 km sjezdových tratí všech obtížností. Přes hranice a mezi vrcholy vás zdarma převeze skibus za 10 min. Za poslední období byly uvedeny do provozu 3 zcela nové lanovky na Klínovci, z toho dvě na severní straně Klínovce a jedna vytvořila zcela novou část areálu na jižním svahu, kde se nachází takřka 3 km dlouhá červená sjezdovka, nové parkoviště, občerstvení, ApresSki stan, půjčovna, lyžařská škola a dětský park s posuvnými pásy o celkové délce 110 m.

Pro tuto sezónu pro vás připravili Skiareál Klínovec
a Resort Jáchymov tyto novinky:
1. Elektronický prodej skipasů s nabídkou 10% slevy pouze pro hosty „Resortu“.
2. Doprava lyžařů k jáchymovské lanovce (zdarma pouze pro hosty „Resortu“)
3. Vylepšení odjezdu z horní stanice Jáchymovské pro snowboardisty pomocí tažného lana.
4. Vylepšení sklonových poměrů mezi horními stanicemi lanových drah Prima Express a Cinestar Express tak, aby byl usnadněn pohyb lyžařů mezi severní a jižní stranou areálu.
5. Zlepšení kvality sjezdovek navýšením výkonu sněhových děl.
6. Rekonstrukce příjezdové cesty a parkoviště u spodní stanice Prima Express v Jáchymově.
7. Dokončení rekonstrukce moderního penzionu Dagmar.

Ubytujte se v penzionech či hotelech v Jáchymově
Z široké nabídky ubytování si vybere každý návštěvník. V penzionech s rodinnou atmosférou s možností vaření nebo v lázeňských hotelech s vysokým standardem doprovodných služeb.

Penzion Dagmar ožívá rodinnými pobyty
Na konci listopadu byla dokončena modernizace penzionu Dagmar. Nabízí jedno- až čtyřlůžkové pokoje a studia s kuchyňským koutem. Prostorovým uspořádáním jednotlivých pokojů je penzion ideálním místem pro pobyt početnějších rodin s dětmi. Na své si rovněž přijdou aktivní sportovci, kteří ocení polohu penzionu a možnost bezpečného uložení sportovního vybavení. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, lednicí, WC a SAT-TV. Připojení k internetu na pokojích je přes zapůjčený modem. Bezplatná bezdrátová síť je k dispozici v  v restauraci. V penzionu se dále nachází malé wellness – vířivá koupel, sauna, parní sauna a útulná odpočinková místnost pro relaxaci. Hostům nabízíme bohatý program kulturních a společenských akcí a doplňkové služby ostatních lázeňských zařízení. Parkování je možné na parkovištích v areálu lázní nebo u penzionu Dagmar.

Vodní svět Agricola
Pro milovníky vodního živlu je připraveno aquacentrum s vířivkou, tobogánem, Kneippovým chodníkem, finskou saunou, parním boxem a dětským bazénkem. Můžete zajít do útulné kavárny nebo solné jeskyně, vyzkoušet relaxační masáže, oblíbenou kryokabinu či si jen tak zatrénovat ve fitness centru.

Tímto vás srdečně zveme k příjemnému zimnímu pobytu a odpočinku v srdci Krušných hor.
Bližší informace:
353 836 666, curie@laznejachymov.cz
www.resortjachymov.com     
 

BIO Martin Myška

Mohlo by vás zajímat

Ve Spáleném Poříčí budou sletové sokolské skladby

Přijďte podpořit Sokoly ze širokého okolí jižního Plzeňska. Už zítra – v neděli 26. 5. 2024 …