Šumavský Mouřenec zvé své příznivce k návštěvě

Kostel sv. Mořice na Mouřenci nad Annínem na Šumavě obnovuje po koronavirové odstávce svůj provoz. Ode dneška (6. června) se na návštěvníky těší vždy v sobotu v 11 hodin při komentované prohlídce. Podrobnosti na plakátu.  Organizátoři prosí všechny příchozí, aby používali u vstupu do kostela desinfekci, měli na ústech a nose roušku a dodrželi přiměřené rozestupy.

 

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Silničáři začínají s výstavbou nového mostu v Čeminech

Přestavbu mostu v obci Čeminy na severním Plzeňsku zahajuje  Správa a údržba silnic Plzeňského kraje …