Domů / Plzeňský rozhled / Tak vítejte u nás, postaráme se o vás!

Tak vítejte u nás, postaráme se o vás!

Petr Ottinger

Nebyl to právě pohodový vstup do nového života. Tak by se dalo ve stručnosti charakterizovat otevření, ale spíše rychlé zavření, nového hotelu Avenue Pallova 28 (www.avenuepallova28.cz), který měl začít v Plzni sloužit od letošního ledna. Měl, jenže se ani nestačil pořádně rozkoukat a přišla pandemie koronaviru, která jeho dveře uzavřela pro všechny.

„Skutečně začínáme znovu od nuly, ale věřím, že náš nový hotel má budoucnost,“ začal své povídání manažer Petr Ottinger, který má na starosti nejenom tento plzeňský hotel, ale i další v Praze, a dodává: „Jaké uvítáme hosty? Samozřejmě všechny, ale musíme si také uvědomit, že Plzeňsko je oproti Praze spíše městem byznysu a od toho se odvíjí i klientela. Praha je hodně turistická, ale tady musíme hledat své hosty a především nabízet dobré služby.“

Své pocity z nedávných týdnů shrnul asi takto – Praha je opravdu mrtvá, nejsou žádné turistické skupiny, účastníky různých konferencí a sympózií nahradily videokonference. Věří proto, že v regionech by mohla být situace v nastartování hotelových služeb lepší.

„Plzeňský hotel má celkem 74 pokojů, z toho je polovina apartmánů pro dlouhodobý pobyt. Vybavení všech pokojů je samozřejmě moderní, ale také účelné a vkusné. Chceme, aby naši hosté ocenili nejenom pohodlí, ale hlavně naše kvalitní služby a veškerý servis. Jde nám o příjemný kontakt s personálem,“ zdůraznil  Petr Ottinger.

Za super výhodu každého pokoje lze považovat balkon, v případě pokojů v přízemí pak přímo malou předzahrádku. Na uvítanou nechybí plzeňský elixír – čili pivo. Tak vítejte u nás, postaráme se o vás!

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Obrazy, které si hrají s fantazií, na Nové scéně DJKT

Plzeňské Divadlo J. K. Tyla nabídlo své stěny obrazům Michaeli  Rittsteinovi, který letos v září oslaví …