Domů / Plzeňský rozhled / „Těšíme se do Plzně,“ říká legendární kapela Scooter

„Těšíme se do Plzně,“ říká legendární kapela Scooter

Scooter – frontman kapely H.P. Baxxter

Legendární techno rave a hardcore kapela Scooter dorazí do České republiky a v rámci svého turné s příznačným názvem God Save The Rave zde vystoupí hned ve třech městech. Jedním z nich bude i Plzeň, kde české turné odstartuje. Název turné je podle singlu, který Scooter vydal před pár lety spolu s producentskou dvojicí Harrison & Ford. Tato hudební skupina sestavená ze tří protagonistů v čele s nestárnoucím H. P. Baxterem to v Plzni rozbalí 6. října ve 20 hodin v LOGSPEED CZ Aréně. Vstupenky ke stání jsou již vyprodány. Fanoušci se mohou těšit na novou audiovizuální show, technické vychytávky a staré i nové singly nestárnoucí Scooteru!

S heslem „faster, harder, Scooter“ jsou umělci stále připraveni posouvat hranice vpřed. Nejde jen o kapelu samotnou, ale také o zcela inovativní řešení pódia, ohňostroje, světelnou show a nadupaný zvuk. Fanoušci budou mít možnost slyšet všechny zásadní hity, které H. P. Baxxter a jeho dva spoluhráči předvedou v nekompromisní podobě. Hyper Hyper, Fire, How Much Is the Fish?, Ramp! (The Logical Song), Nessaja, Maria (I Like It Loud) nebo Move Your Ass! jsou bezesporu zárukou toho, že se budou bavit opravdu všichni a Scooter opět s přehledem potvrdí svoji pozici jedné z nejslavnějších evropských kapel 90. let.

Na efektech si kapela zakládá

Pomalu ale jistě se česká a moravská pódia stávají naším druhým domovem, je to naprosto fantastické! Těšíme se do Plzně, která dala světu úžasné pivo, ale podíváme se i do Pardubic a Ústí nad Labem,” říká frontman Scooteru H. P. Baxxter a dodává: „Je nám jasné, že fanoušci budou opět úžasní, jak je na našich koncertech v Česku zvykem. A my uděláme všechno proto, abychom si to u vás společně všichni skvěle užili!”

24 hitů v top ten, 30 miliónu prodaných nosičů a na 90 zlatých a platinových desek za prodej. Tisíce koncertů po celém světě, desetitisíce fandů, neutuchající energie i propracovaná show s využitím nejmodernější techniky, tohle všechno je kapela Scooter.

Vstupenky k prodeji zde: https://www.ticketlive.cz/cs/event/scooter-tour-2022-plzen

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Ve středu vyhlásí vítěze Finále o Zlaté ledňáčky a studentské ceny

Letošní 35. ročník filmového festivalu Finále Plzeň se přehoupl do své druhé poloviny. Ve středu …