Domů / Plzeňský rozhled / Urbanity Campus Tachov zvítězil v soutěži Best of Realty

Urbanity Campus Tachov zvítězil v soutěži Best of Realty

Nejlepší projekty v českém realitním sektoru za minulý rok získaly ceny v  rámci 25. ročníku prestižní soutěže „Best of Realty – Nejlepší z realit“.  V kategorii Skladové a průmyslové areály letos zvítězil projekt Urbanity Campus Tachov. Tento výrobní kampus si prvenství ve své kategorii vybojoval díky kompletní rekonstrukci tachovského brownfieldu doplněné o novou výstavu, která oživila celou oblast.  

Cenu za společnost Urbanity převzali Roland Hofman a Markéta Šimáčková

„Získané ceny si maximálně vážíme. Je výsledkem obrovského úsilí celého našeho týmu a naší vize vytváření výrobních kampusů nové generace, které přinášejí nejen ekonomický zisk, ale dbají na udržitelnost životního prostředí a citlivě pracují s místními komunitami. Naše kampusy pozitivně rozvíjejí celé lokality. Jsme velmi rádi, že náš přístup porota ocenila,“ vyjádřil se Roland Hofman, spoluzakladatel skupiny Urbanity.

Porotu zaujala především velkorysá rekonstrukce stávajícího areálu, která proběhla za plného provozu výrobních procesů nájemců, kteří budovy užívali. Porota ocenila jak zlepšení kvality pracovního prostředí ve stávajících halách, tak i novou výstavbu dalších budov, která naplňuje všechny současné principy ESG. Urbanity Campus Tachov se stal vůbec prvním průmyslovým areálem v České republice, který získal mezinárodní ocenění BREEAM Communities.

Součástí tohoto moderního areálu jsou vedle výrobních objektů také přidružené služby, jakými je závodní lékař či dětská skupina. V budoucnu budou v rámci projektu objekty rozšířeny o stravovací zařízení, hotelové a rezidenční ubytování, fitness či například mateřskou školu, jejíž založení významným způsobem podpoří chybějící předškolní vzdělávání v této lokalitě.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Úpravy sítí pro připojení obnovitelných zdrojů si vyžádají miliardy korun

Do své distribuční soustavy letos investuje společnost ČEZ Distribuce  rekordních 18,6 miliard korun. Pro rychlejší …