Domů / Plzeňský rozhled / Už jste vyzkoušeli Pivovarský brunch plný slaných i sladkých dobrot?

Už jste vyzkoušeli Pivovarský brunch plný slaných i sladkých dobrot?

Není nad to si v neděli pořádně přispat a vědět, že snídaně ani oběd není žádný problém. Proč? Inu, protože nás čeká Pivovarský brunch! Tedy pozdní snídaně, která zvolna přechází v oběd, stoly se prohýbají pod sladkými, slanými, teplými i studenými delikatesami a hovor v inspirativním prostředí příjemně plyne.

Pokud to nevíte, tak první Pivovarský brunch v reprezentačních prostorech pivovaru Plzeňský Prazdroj už je minulostí, a že to byla jízda! Nejenom že si tady  dosyta a v klidu  užijete neděli, ale také načerpáte potřebnou energii do nového týdne.   Tuto výjimečnou událost si hned napoprvé nenechali ujít mladí ani ti starší, dobrou náladu a pohodu dotvářela typická hospodská muzika v podání akordeonového Dua Maniacs Accordions.

Jak už samotný název předznamenává,   brunch Na Spilce je plný tradičních chutí a těch nejlepších pivovarských dobrot. Má to však jeden háček – opravdu není jednoduché si vybrat! A tak poradíme – od všeho jenom málo, abyste ten kulinářský maraton vůbec zvládli. Od 11 do 15 hodin je totiž k dispozici hojné množství vytříbených chuťovek, ale třeba i gulášek, kachnička nebo poctivé koláče. A k tomu vše od žemlových knedlíků, zelných placiček až po čočkový salát na kyselo.

Další kulinářský brunch je připraven už na oslavu Valentina, tedy přesně na neděli 19. 2. 2023. Pozor, cena 750 Kč/osoba zahrnuje také konzumaci nápojů: kávy, piva Pilsner Urquell, Kingswoodu, Frisca, Birellu a speciálů z experimentálního pivovaru PROUD! Na přivítanou je samozřejmě připraven welcome drink a pro každého drobný dárek.

Vzhledem k omezenému počtu míst na Pivovarském brunchi Na Spilce je doporučena předchozí rezervace na čísle: +420 724 617 355 nebo na: https://www.naspilce.cz/.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Podíl osob pod hranicí ohrožení příjmovou chudobou vloni mírně klesl

Čisté peněžní příjmy českých domácností vzrostly v roce 2022 meziročně o 7,7 %, reálně však …