Domů / Plzeňský rozhled / „Volné jízdenky“ věnovali pracovníkům v první linii

„Volné jízdenky“ věnovali pracovníkům v první linii

Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s. se připojil k veřejnému uznání zaměstnancům IZS v první linii v Karlovarském kraji.  Jako poděkování připravil Dopravní podnik Karlovy Vary 2.250 ks volných jízdenek na lanovou dráhu Diana a 1.700 ks jízdenek na vyhlídkový autovláček, speciálně určené pro pracovníky v tzv. “ první linii“ (zdravotníky, hasiče, policisty atd.). Slavnostního předání se za Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s. zúčastnil předseda představenstva Jiří Vaněček a za Karlovarský kraj náměstek hejtmana Martin Hurajčík.

„Vyjádřit uznání za jejich obětavost a nasazení v době krize COVID – 19 se snad ani nedá slovy, nikdo z nás si asi neumí představit, čím si museli projít. Doufáme, že se nám podaří zpříjemnit nějaké odpoledne výletem s naším podnikem a přispět tak k zaslouženému oddechu všem pracovníkům IZS. Zároveň děkujeme Karlovarskému kraji za zajištění logistiky předání a zajištění celé akce“ uvedl předseda představenstva Vaněček.

Děkujeme Dopravnímu podniku Karlovy Vary za toto gesto a rozdělíme jízdenky zdravotníkům v nemocnicích, sociálním pracovníkům, záchranářům, hasičům, policistům a všem dalším, kteří se podíleli na řešení koronavirové krize,“ uvedl náměstek hejtmana Martin Hurajčík.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Záchranáři hledají svědky víkendové události – napadení samice labutě

K napadení samice labutě velké z hnízdícího páru na Pekelném rybníku u Vejprnic došlo v  sobotu (18. …