Domů / Plzeňský rozhled / Zcela nový koncept klientsky přívětivé banky

Zcela nový koncept klientsky přívětivé banky

Rychlejší a kvalitnější obsluha, příjemné prostředí, bezbariérový kontakt s klientem a moderní technologie – to jsou základní charakteristiky modernizované pobočky Komerční banky v Plzni (ul. Goethova 1).  Investiční náklady na rekonstrukci dosáhly 38 milionů korun.

„Podle našeho průzkumu klienti oceňují na novém pobočkovém konceptu zejména rychlost obsluhy, přívětivost a moderní design. Podařilo se nám vytvořit prostředí, kde se cítí dobře nejenom klienti, ale i naši zaměstnanci,“ vyzdvihl Vladimír Jeřábek, člen představenstva Komerční banky.

Cílem inovace poboček je posílit vedoucí pozici Komerční banky v kvalitě obsluhy klientů a zvýšit jejich spokojenost se službami KB. Klientům jsou k dispozici pracovníci rychlého servisu na řešení jednodušších servisních požadavků (jako je zadání platby, změna kontaktní adresy či vyzvednutí nové platební karty), což výrazně zrychluje obsluhu klientů. Nové uspořádání pobočky umožňuje větší diskrétnost při jednáních s bankovním poradcem. Výraznou změnou je také využití moderních technologií (samoobslužné kiosky a tablety), na nichž budou moci klienti řešit vybrané bankovní operace nebo jednoduchou a interaktivní formou získávat informace o produktech a službách bez asistence bankovních poradců.

„Kromě informačních LED obrazovek mají nyní klienti na naší pobočce k dispozici počítače pro bezpečné přihlášení do svého internetového bankovnictví, ale také tablety. Celá pobočka je pokryta wi-fi sítí. To vše nám umožňuje, abychom klientům, kteří mají k moderním technologiím odstup a mají strach, že jde o něco komplikovaného, na místě ukázali, jak praktické a jednoduché je ovládání účtu přes mobil, tablet nebo počítač,“ doplnil ředitel plzeňské pobočky Patrik Bělohlavý.

BIO Martin Myška

Mohlo by vás zajímat

Ve Spáleném Poříčí budou sletové sokolské skladby

Přijďte podpořit Sokoly ze širokého okolí jižního Plzeňska. Už zítra – v neděli 26. 5. 2024 …