Želva si to „štrádovala“ po chodníku, bez majitele a bez obojku!

Nechybí někomu želva? Strážníci městské policie ji odvezli do záchranné stanice, našla se v Plzni na Borech.

Na náměstí Českých bratří si to želva v dopoledních hodinách „ štrádovala“ po chodníku. Tady ji objevila čtyřiašedesátiletá Plzeňanka. Nikomu pohybujícímu se v okolí nepatřila, nikdo se k ní nehlásil. Navíc podle městské vyhlášky neměla na vycházce doprovod, natož pak obojek nebo dokonce čip! Strážníci ze skupiny pro odchyt zvířat ji proto odvezli  do Záchranné stanice živočichů v Zábělské ulici, kde ji předali odpovědné pracovnici.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Silničáři začínají s výstavbou nového mostu v Čeminech

Přestavbu mostu v obci Čeminy na severním Plzeňsku zahajuje  Správa a údržba silnic Plzeňského kraje …