Domů / Plzeňský rozhled / Zlatá Banka v Plzni se specializuje na výkup i prodej zlata a stříbra

Zlatá Banka v Plzni se specializuje na výkup i prodej zlata a stříbra

Zlatá Banka v Plzni se specializuje na výkup i prodej zlata a stříbra. Jedná se o český rodinný podnik, který založil v roce 2013 Filip Šalátek. Společnost tak má v oboru více než desetiletou zkušenost. V Plzni otevřela svou pobočku v roce 2014 na náměstí Republiky, přičemž disponuje také  pobočkami v Mladé Boleslavi a Kolíně.

Pobočka Zlaté Banky v Plzni, náměstí Republiky 4/3.

Ve Zlaté Bance vykupují drahé kovy a ověřují jejich pravost na specializovaných přístrojích. Zákazníci tak zde mohou v rámci transparentního nákupního procesu prodat nevyužívané šperky, řetízky, přívěsky, stříbrné příbory, tabatěrky či mince a investiční slitky.

Pokud si naopak přejete do drahých kovů investovat a ochránit tak hodnotu svého majetku, poradí Vám ve Zlaté Bance kvalifikovaní odborníci. Společnost zároveň provozuje eshopkde mohou zákazníci nakupovat produkty také online.

Proč investovat do zlata?

Klíčem k úspěšnému investování je mít v portfoliu různé typy investic, přičemž hodnota zlata v dobách krize, kdy ceny jiných aktiv padají, zpravidla roste.

Zlato je ceněno pro svou stabilní hodnotu a je snadno obchodovatelné po celém světě. Zlaté mince a slitky jsou opatřeny buďto certifikátem nebo mají přímo na sobě vyraženou váhu a čistotu kovu, která se dá jednoduše ověřit na moderních přístrojích.

Zlato může sloužit i jako ochrana před inflací. Když hodnota peněz klesá, cena zlata často roste. To znamená, že investice do zlata může udržet vaši kupní sílu i v obdobích vysoké inflace.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Ve Spáleném Poříčí budou sletové sokolské skladby

Přijďte podpořit Sokoly ze širokého okolí jižního Plzeňska. Už zítra – v neděli 26. 5. 2024 …