Domů / Plzeňský rozhled / Bayern-Park – ráj skvělé zábavy nedaleko českých hranic

Bayern-Park – ráj skvělé zábavy nedaleko českých hranic

Nepochybuji o tom, že mnozí z vás již měli tu možnost a navštívili zábavní Bayern-Park.  Otevřen je už  od března až do 14. října. Najdete ho blízko města Dingolfing (největší závod BMW) a v těsném sousedství městečka Reisbach. Na rozloze zhruba 400.000 m²  najdete vše, na co jen pomyslíte a co bezesporu patří mezi vyhledávanou atraktivní zábavu.

Není divu, že sem každoročně zavítá na  390.000 návštěvníků za jedinou sezónu. O ty se stará 50 stálých zaměstnanců a dalších 200 sezónních pracovníků. Bayern-Park je zaměřen především na rodiny s dětmi, pro které je určena většina    malých a velkých atrakcí, jako jsou vodní zábavní svět – Ostrov pirátů, raftingová skluzavka, hala pro indoor aktivity nebo horská dráha Freischütz.

Ovšem park se neustále rozvíjí, a proto i letos čekají na návštěvníky tři nové atrakce – jízda na traktoru, závodění na zvířátkách a Stadlgaudi 4D.  Přijeďte a sami si vše vyzkoušejte, rozhodně to stojí za to! Vždyť ne nadarmo získal tento zábavní park četná uznání a ocenění.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Pojďte s námi do přírody s kalendářem a přehledem akcí na letošní rok

Chodíte rádi do přírody? V Kalendáři akcí „Pojďte s námi do přírody 2024!“ naleznete seznam …