Daikin pozval celé rodiny na čtvrtý ročník rodinného festivalu

Již čtvrtý ročník Daikin Family Day, který společnost pořádá pravidelně pro své zaměstnance a jejich rodiny, se uskutečnil uplynulou sobotu. Událost připomínající festival pro děti se opět konala přímo v areálu společnosti. Pro zaměstnance byla připravena živá hudba, bohaté občerstvení nebo vlastní pivní speciál. Děti si zařádily na mnoha atrakcích, ale největší úspěch sklidily postavičky z muzikálu Madagaskar v nadživotní velikosti.

Firma Daikin se snaží stabilně dělat radost nejen svým zaměstnancům, ale i jejich partnerům a dětem. Proto pořádá takzvaný Family day. Hlavní myšlenkou akce je připravit bohatý a zábavný program pro rodiče s dětmi.

„Nechybělo oblíbené malování na obličej, balónková dílna, skákací hrad nebo překážková dráha. Možná byla také projížďka na koních. Největší úspěch sklidili herci z muzikálu Madagaskar, jejichž kostýmy dětem přímo učarovaly. Jako překvapení dorazil pan Martin Vobruba, mluvčí plzeňské zoo, který s sebou přivezl krajty. U dospělých návštěvníků vzbudil největší zájem náš originálně uvařený třináctistupňový pivní speciál ze šťáhlavského pivovaru Radouš – Daikin beer 13 a ochutnávka mezinárodní kuchyně,“ říká Tomáš Matoušek, Specialista náboru a PR společnosti Daikin.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Chov skotu se v kraji daří, naopak pokles byl patrný v případě telat

V loňském roce   se stav skotu v Plzeňském kraji meziročně navýšil a ke konci roku byl čtvrtý nejvyšší …