Domů / Plzeňský rozhled / Dejte Divadlo J. K. Tyla pod vánoční stromeček!

Dejte Divadlo J. K. Tyla pod vánoční stromeček!

Říkají Vám blízcí, že pod stromeček nic nechtějí nebo že už všechno mají? Nevěřte tomu a zabalte jim pod stromeček okouzlující okamžiky v Divadle J. K. Tyla. Dárek může mít mnoho podob, ať už pořídíte vstupenky na konkrétní představení, dárkový poukaz nebo rovnou předplatné na celý rok 2020, jistě tím své blízké potěšíte.

Abonmá v Divadle J. K. Tyla přináší mnoho výhod. Nejenže ušetříte peníze, máte zajištěné stálé místo v hledišti a přesně dané termíny představení, ale abonentku můžete komukoliv půjčit. Pokud se tedy obdarovanému nějaký termín nebude hodit, má možnost udělat malou radost někomu dalšímu. Vybírat můžete z 51 skupin, které jsou sestaveny ze tří až sedmi představení, a to tak, aby si každý divák mohl vybrat okruh podle svého vkusu a časových možností. Vybírat lze z odpoledních i večerních skupin, žánrově vyhraněných titulů či skupin pro děti.

„Kromě toho mohou naši předplatitelé čerpat další výhody, jako například on-line informační servis o nadcházejících akcích či nabídky zvýhodněných vstupenek na vybrané akce, například Noc s operou,“ upozorňuje ředitel divadla Martin Otava.

Opravdu exkluzivní dárek můžete věnovat v podobě Nocturna DJKT, které spojuje klenoty vokální hudby a degustaci luxusních alkoholických nápojů. Vybrat si můžete ze dvou termínů. V neděli 26. ledna 2020 zazní hudba z konce 18. století skladatelů Wolfganga Amadea Mozarta, Gioaschina Rossiniho a Ludwiga van Beethovena s ochutnávkami vybraných druhů rumů. Druhý koncert 16. února 2020 se rozezní v duchu valentýnském. Při poslechu romantických písní slavných autorů Bedřicha Smetany a Antonína Dvořáka z přelomu 19. a 20. století můžete degustovat sherry, vermuty a portská vína. Oba večery se uskuteční od 20.00 ve foyer Nové scény.

Vánoční čas se kvapem blíží, nenechte se shonem a stresem udolat a dopřejte si výjimečný čas s těmi, které milujete! Divadlo je tady pro Vás o Vánocích i na Silvestra. Vstupte do nového roku zvesela společně s jednou z nejslavnějších operet všech dob, Veselou vdovou, která nepostrádá bláznivou dějovou zápletku, vtipnými dialogy jen hýří a bez nadsázky lze říci, že každé hudební číslo v této operetě je malým hudebním skvostem!

Má Váš Ježíšek už hlavní dárky nakoupené? Drobným dárkem, který milovníkům divadla jistě přinese mnoho radosti, se může stát také stolní kalendář DJKT nebo dárkové předměty, které zakoupíte na Nové scéně před jakýmkoliv představením. Dárkové poukazy jsou v prodeji v pokladně předprodeje, předplatné si můžete zakoupit i on-line na webových stránkách divadla www.djkt.eu.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Strážníci kontrolovali psy a jejich majitele

Na pejskaře se zaměřili při  mimořádné kontrolní akci strážníci městské policie v centru Plzně. Hlavním úkolem …