Domů / Plzeňský rozhled / Díky za věrnost a skvělou službu pro město Plzeň

Díky za věrnost a skvělou službu pro město Plzeň

Ocenění za pět let služby pro statutární město Plzeň převzaly tři desítky strážníků a pracovníků městské policie. Při této příležitosti se setkali s primátorem   Romanem Zarzyckým a radním   pro oblast bezpečnosti a prevence kriminality Jiřím Winkelhöferem. Z jejich rukou   kromě pamětního listu převzali i stužky za věrnost.  

„Blahopřeji oceněným městským policistům. Bezpečnost ve městě je jednou z našich priorit. Plzeňští strážníci denně řeší konfliktní situace, chrání naše občany, zajišťují pořádek v ulicích města, zachraňují životy. Za jejich věrnou pětiletou službu a pracovní nasazení jim velmi děkuji,“ řekl primátor města Plzně Roman Zarzycký.

 „Naši strážníci dlouhodobě dosahují vynikajících výsledků při plnění služebních úkolů a jejich přínos pro zajištění bezpečnosti Plzně je nezpochybnitelný. Proto mi bylo ctí předat ocenění,“ doplnil radní pro oblast bezpečnosti a prevence kriminality Jiří Winkelhöfer.

ocenění strážnému Jaroslavu Piskáčkovi

Ke gratulaci se připojil i velitel Městské policie Plzeň Petr. Nováček. „Rád bych všem oceněným poděkoval za obětavou a nelehkou práci, kterou přispívají k zajištění bezpečnosti obyvatel našeho města. Nesmírně si vážím toho, že se pro toto zaměstnání rozhodli.  Do dalšího profesního života bych jim chtěl popřát mnoho úspěchů,“ uvedl velitel Nováček.

Mimořádného ocenění se dostalo strážnému Jaroslavu Piskáčkovi.   Radní Jiří Winkelhöfer a vedoucí Odboru bezpečnosti, prevence kriminality a krizového řízení Ing. Aleš Průša mu předali čestnou plaketu za příkladné zajištění provozu dočasného nouzového přístřeší pro válečné uprchlíky z Ukrajiny.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Záchranáři hledají svědky víkendové události – napadení samice labutě

K napadení samice labutě velké z hnízdícího páru na Pekelném rybníku u Vejprnic došlo v  sobotu (18. …