Domů / Plzeňský rozhled / Do Zoo Plzeň pět dní za 28 Kč!

Do Zoo Plzeň pět dní za 28 Kč!

Jako dárek pro děti k podzimním prázdninám a ke konci hlavní návštěvnické sezóny připravila plzeňská zoo zvýhodněné vstupné na období 28. říjen – 1. listopad. V tyto dny neplatí pro návštěvu zvířat a rostlin jiný tarif. Sleva platí i pro Akva Tera. DinoPark bude výjimečně otevřen i 1.11., ovšem slevu 28 Kč vyhlašuje, stejně jako další plzeňské turistické cíle, pouze  na 28. října, ve zbylých 4 dnech má klasické vstupné.
Pokladny jsou do konce října otevřeny v časech 8 00 – 18 00.
● Ve středu 28. 10. platí tato sleva tradičně pro návštěvníky od 6 let. Platí také do DinoParku a lze zakoupit i společné vstupné 28+28 = 56 Kč. Platí také do Akva Tera. Tento den naposled jezdí turistický zoo-vláček a proběhnou komentovaná krmení (dle počasí).
Speciální dárek připravila pro tento den i africká restaurace KIBOKO v podobě 2  druhů jídel za 28 Kč a také piva Birell zdarma k hlavnímu jídlu ze stálé nabídky. 
● Ve dnech 29.10.-31.10. platí vstupné 28 Kč pro návštěvníky od 3 let. Konají se naposledy sokolnické ukázky. Není společné vstupné ZOO+DINO.
● V neděli 1.11. platí sleva 28 Kč do zoo, ovšem  otevírací doba bude již zimní, tedy 9 00 – 17 00, pokladny do 16 30.  (Nejezdí však vláček, nejsou sokolnické ukázky …)

● Parkovné po celou dobu zůstává 50 Kč. Vstupné do 2. cíle (zoo nebo DinoPark) lze dokoupit na propojovací pokladně v areálu u voliéry kondorů.

BIO Martin Myška

Mohlo by vás zajímat

Dárci vybrali rekordní částku pro zvířata v plzeňském útulku , sbírka pokračuje

Opět po roce byla v plzeňském Útulku pro zvířata v nouzi rozpečetěna sbírková pokladna, do které přispívali …