Domů / Plzeňský rozhled / HC Škoda Plzeň se chce dostat mezi osmičku nejlepších

HC Škoda Plzeň se chce dostat mezi osmičku nejlepších

Už zítra se v úvodním zápase hokejové Tipsport extraligy 2023/24 představí hokejisté  HC Škoda Plzeň a HC Oceláři Třinec. Očekává se velký zájem fanoušků, kteří si mohli zajistit permanentky i vstupenky v předstihu online. Na včerejší tradiční předsezónní tiskové konferenci HC Škoda Plzeň  byly také poprvé oficiálně představeny nové dresy A týmu, který bude hrát domácí duely v bílé barvě. Za soupeři bude vyjíždět v tmavě modré. 

vedení HC Škoda Plzeň

Podle vyjádření předsedy představenstva Jana Šmuclera jde o jeho  novou a velkou zkušenost, za kterou je osobně velice rád. „S Martinem Strakou se mi velmi dobře spolupracuje. Těším se na sezónu, sponzoři nám věří a taky   se nám podařilo získat více finanční podpory než loni, za což jsme velice vděční.“ 

Také zástupce dlouholetého generálního partnera Škoda Group Milan Kosař  popřál hokejovému klubu Škoda Plzeň především úspěšný a dlouhý ročník. „Jsme již 15 let hrdým partnerem týmu. V Plzni se cítíme jako doma, nepodporujeme však jenom hokej, avšak HC Škoda Plzeň je naší vlajkovou lodí. Máme před sebou ještě rok smlouvy.  V letošní sezóně přeji týmu jen ty nejlepší výsledky.“

 

Jak zdůraznil Martin Straka, místopředseda představenstva klubu, je velice rád, za spolupráci s Janem Šmuclerem. Po minulé sezóně se mu tak uvolnily ruce. Jeho díky samozřejmě patří i  Škodě Group  a  všem sponzorům, ale také fanouškům za podporu v těžké době.

„Věřím, že nás čeká atraktivní a skvělá sezóna. V týmu proběhly poměrně velké změny, ale věřím, že kluci, kteří přišli, dokážou svými góly potěšit i fanoušky. Snad si sezónu užijeme a doufáme, že naši příznivci budou chodit ve velkém počtu. Cíl je opět jasný, dostat se mezi nejlepších osm týmů,“ dodal Straka.

 

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Nejdelší provizorní most u nás nahrazuje původní most v Liblíně

Z důvodu rekonstrukce stávajícího mostu v Liblíně, který je technickou památkou, bude dnes večer uveden  do …