Domů / Plzeňský rozhled / Nenechte si ujít tuto sobotu – dopoledne burza, večer zábava

Nenechte si ujít tuto sobotu – dopoledne burza, večer zábava

Rokycanští ochránci přírody se zabývají nejen záchrannou volně žijících živočichů na území Berounska, Hořovicka a Rokycanska, dále výchovou mladé generace a ekologickou výchovou, ale i pořádáním nejrůznějších akcí pro veřejnost. 

Jednou z těch zajímavějších bude už v sobotu 18. března v sále Restaurace Na Střelnici v Rokycanech dopolední myslivecká burza a následně večerní ochranářská zábava. Opět se tak propojí aktivity myslivců a ochránců přírody, což je doménou rokycanské pobočky Českého svazu ochránců přírody.

Začátek burzy je stanoven na 9.00 hodin, přičemž prodejci mají vstup již o hodinu dříve. Zájemci tak mají až do oběda možnost prohlédnout si zajímavé kousky. Jedná se nejen o nákup nejrůznějších pomůcek či potřeb pro myslivost, ale i výměnu zkušeností. Zároveň zde budou prezentovány nejrůznější materiály propagující ochranu přírody. 

„Máte-li i vy co nabídnout, tak určitě neváhejte a přijďte. I když se zdánlivě jedná o specificky laděné téma, na své si jistě přijdou nejen zkušení myslivci a ochránci přírody, ale i všichni obdivovatelé přírody. Svojí účastí   tak máte možnost nejen se něco dozvědět, koupit či vyměnit zajímavou věc, nebo jen tak příjemně posedět s lidmi stejného zájmu v útulném prostředí restaurace, která navíc připravila i mysliveckou kuchyni,“ prozradil předseda ZO ČSOP Rokycany Pavel MOULIS.

Na večer, konkrétně od 20.00 hodin, je pak na stejném místě připravena pro tance chtivou veřejnost tradiční ochranářská zábava. K tanci i poslechu bude hrát známý hudebník Ivo NOVÁK ze Strašic. Přijďte se tedy příjemně pobavit se svými přáteli.   Případné další informace na tel. 603 239 922.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Manželé Miroslav a Ivana Zetkovi mají rádi strojařinu a jeden druhého

Čtrnáct inovací a originálních objevů patentovali v roce 2023 výzkumníci a výzkumnice ze Západočeské univerzity v Plzni. …