Ornitologové a ochránci mají sraz tuto sobotu u Boleváku

Česká společnost ornitologická a DES OP – Záchranná stanice živočichů Plzeň zvou u příležitosti Festivalu ptactva v sobotu 15. října   2022 na podzimní ornitologickou vycházku. 

ornitologická vycházka

Sraz všech účastníků je v 8:30 hodin na hrázi Boleveckého rybníka (zastávka MHD Bolevecký rybník, u parkoviště). Součástí vycházky je ukázka odchytu a kroužkování ptáků U Pecihrádku (lze navštívit i samostatně v době od 10:00 do 11:00 hod.)

Zakončení celé akce bude v areálu Záchranné stanice živočichů v Plzni, Zábělská 75, kde si budete moci prohlédnout aktuální pacienty (lze navštívit i samostatně v době od 11:00 do 16:00 hodin). Organizátoři doporučí vhodnou výbavu: dalekohled, pevnější obuv, kočárek není překážkou.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Nefestík – festival plný správných vibrací právě startuje v Nepomuku

Dnes odstartuje bohatý program dalšího ročníku festivalu nekomerční hudby, divadla a filmu na Zelenohorské poště. …