Domů / Plzeňský rozhled / Podkova letos pro diváky vystřelí do vesmíru Apollo

Podkova letos pro diváky vystřelí do vesmíru Apollo

Letní scéna Divadla Podkova v Josefově Huti u Plané na Tachovsku letos připravuje  pro diváky inscenaci Apollo CZ, která vznikla na motivy seriálu Tomáše Baldýnského a Petry Soukupové Kosmo. Inscenaci soubor uvede  na přírodní scéně v Josefově Huti v sobotu 30. července od 17:00 hodin a v úterý 2. srpna od 20:30 hodin. Vstupné je dobrovolné a místa se předem nerezervují.

„V případě předpovědi deště se představení neruší, ale žádáme diváky, aby si vzali s sebou pláštěnky nebo deštníky. Diváci se mohou těšit například na Jaroslava Blažka, kterého   znají ze seriálu Ulice, na absolventa herectví na pražské Mezinárodní konzervatoři Jana Kozáka, studenta herectví na státní konzervatoři v Brně Ladislava Pokorného a další. Více  přiložený plakát a naše webové stránky,“ říká Michal Rejžo Pavlík.

Josefova Huť

https://divadlopodkova.estranky.cz/clanky/aktualne/program-pro-sezonu-2022.html

Kde Divadlo Podkova najdete? V Josefově Huti na levém břehu řeky Mže cca 50 metrů po proudu od mostu přes řeku. Vlakem se do Josefovy Huti dostanete z trati Praha – Plzeň – Cheb, výstup ve stanici Pavlovice. Po skončení představení ale bohužel odjíždí nejbližší vlak až další den ráno. Pro ty, kdo se nebojí, je však možné najít v okolí řadu pěkných míst k přespání pod širákem…

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Strážníci kontrolovali psy a jejich majitele

Na pejskaře se zaměřili při  mimořádné kontrolní akci strážníci městské policie v centru Plzně. Hlavním úkolem …