Domů / Plzeňský rozhled / Předškoláci i veteráni poběží pro hospic

Předškoláci i veteráni poběží pro hospic

Krosový běžecký závod TCKROS, jehož 5. ročník se koná v neděli  29. dubna, je určen všem, kteří se rádi hýbou a běhají v přírodě, ale hlavně chtějí udělat něco dobrého pro druhé.  Závodu se může zúčastnit kdokoliv bez rozdílu věku a výkonnosti. Doporučený dar na zápisné je 50 Kč na osobu.  

Jednotlivé kategorie počítají jak s předškoláky, tak s veterány. Všem je přizpůsobena i konkrétní trasa závodu. Zázemí pro závodníky se nachází v budově Rychty v areálu tachovských sportovišť, kde jsou k dispozici šatny se sociálním zařízením a bistro. Každý závodník bude mít také k dispozici svoji úschovnu.

Starty všech závodů budou probíhat v areálu Střelnice Rychta v Tachově. Součástí hlavního závodu a štafety, který měří  3,60 km a odstartuje ve 14 hodin,  je i stoupání do přilehlé lyžařské sjezdovky. Počítáno je i s těmi, kterým bude stačit jenom vycházka, ale pozor  – na trase vycházky a hlavního závodu je převýšení 70 m – tj. výšlap sjezdovky. Trať hlavního závodu vede kolem památníku do Světců a alejí zpět do Tachova.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Dárci vybrali rekordní částku pro zvířata v plzeňském útulku , sbírka pokračuje

Opět po roce byla v plzeňském Útulku pro zvířata v nouzi rozpečetěna sbírková pokladna, do které přispívali …