Domů / Plzeňský rozhled / Psí den se Srstkou a velice bohatou tombolou

Psí den se Srstkou a velice bohatou tombolou

Osmý ročník největší akce svého druhu – Psí den, zve všechny majitele a milovníky těchto čtyřnohých chlupáčů v sobotu 9. června do Borského parku. Kromě široké nabídky vystavovatelů a prodejců s chovatelskými potřebami, krmivy, pamlsky a doplňky, si návštěvníci budou moci se svými psími parťáky vyzkoušet mnoho různých druhů sportů. Park se tak rozdělí na několik zón, v nichž si na své přijdou úplně všichni.

BULL AREA nabídne především skokové a silové disciplíny jako high jump, wall climbing nebo tahání zátěže. SPEED AREA bude pro milovníky běhání, představí coursing, trackmill, treadmill a flyball. Část nazvaná JUMP AREA se zaměří na agility a hoopers, a konečně v CHILL OUT ZÓNĚ najdou zájemci psí hernu, masáže, hlavolamy, veterinární poradenství nebo samostatnou puller zónu, kde se mohou poprvé v České republice zájemci kvalifikovat do Mistrovství světa v Dog Puller.

Během programu pak vystoupí několik odborníků, kteří promluví například o zdravé výživě, psychice psa nebo jeho zdraví. Chybět nebude také soutěž o NEJ PSA, jejímž předsedou se opět stane Zdeněk Srstka a po loňském úspěchu se uskuteční také velice bohatá tombola.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Informace o vodě ve Velkém boleveckém rybníce nyní najdete na webu

Výšku hladiny, množství dočerpané vody z Berounky i aktuální teplotu vody při hladině si nyní mohou …