Domů / Plzeňský rozhled / Soutěž se Zlatým medvídkem HARIBO!

Soutěž se Zlatým medvídkem HARIBO!

Zlatý medvídek HARIBO již v rámci své prázdninové roadshow s názvem „Hravé léto“ procestoval mnoho zajímavých míst České republiky. Přesně 23. srpna plánuje navštívit metropoli Plzeňského kraje, prozkoumat její zajímavá zákoutí a osvěžit se na pláži Velkého Boleveckého rybníka. Přímo zde připraví pro rodiny s dětmi zábavný program, který zpestří letní dny u vody. Aktuální informace budou vždy uvedeny na facebooku společnosti HARIBO.

„Naše portfolio je rozsáhlé, ale jednou z nejpopulárnějších cukrovinek jsou právě medvídci  HARIBO Goldbären,“ říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. „V rámci roadshow proběhlo již několik úspěšných doprovodných akcí a soutěž „Chyť si svého HARIBO medvěda“ je v plném proudu,“ dodává Rostislav Němec.

Soutěž se Zlatým medvídkem HARIBO!
Zlatý medvídek HARIBO od 6. srpna procestoval již spoustu zajímavých mít naší republiky a nyní míří do Plzně. Milovníci cukrovinek a dobré zábavy se s ním mohou zapojit do soutěže „Chyť si svého HARIBO medvěda“ a vyhrát tak mnoho zajímavých cen. Stačí sledovat facebook společnosti HARIBO, chytit medvěda na jeho cestě, prozradit mu heslo ZLATÝ MEDVÍDEK a pak už se jen těšit z pěkné výhry.

Hravé cestování
Během roadshow si budou moci děti i dospělí užít spoustu legrace a zábavných aktivit i v Plzeňském kraji. Poté, co Zlatý medvídek HARIBO navštíví hrady Točník a Žebrák, zamíří do centra Plzně, kde se projde po malebném a nejvýznamnějším náměstí města – Náměstím Republiky. Zláká ho však i moderní interaktivní muzeum Techmania a na závěr zakotví u pláže Velkého Boleveckého rybníka v areálu OSTENDE. Zde bude pro rodiny s dětmi nachystán bohatý program. A co na ně čeká? Zlatý medvídek HARIBO je přivítá s otevřenou sladkou náručí a má pro ně přichystáno několik tematických soutěží. Chybět nebude také degustace medvídků HARIBO Goldbären. Navíc si budou moci návštěvníci vyzkoušet, jaké to je být moderátorem nebo si zařádit a zavrtět se v rytmu medvědího tance.

Více informací a aktuální program roadshow naleznou zájemci na facebooku společnosti HARIBO CZ (https://www.facebook.com/posli.medvidka).

BIO Martin Myška

Mohlo by vás zajímat

Ve Spáleném Poříčí budou sletové sokolské skladby

Přijďte podpořit Sokoly ze širokého okolí jižního Plzeňska. Už zítra – v neděli 26. 5. 2024 …