Domů / Plzeňský rozhled / Statisíce čekají na vítěze 9. ročníku podnikatelských Rozjezdů

Statisíce čekají na vítěze 9. ročníku podnikatelských Rozjezdů

Nosíte v hlavě nápad na podnikání, nebo už na vlastní triko podnikáte? Nebo znáte někoho takového ve svém okolí? Přihlaste svůj podnikatelský projekt do T-Mobile Rozjezdů! Vyhrát můžete jak v regionálním, tak i v celostátním kole soutěže. Pro všechny finalisty jsou připraveny ceny v celkové výši 3,5 milionu korun.

Komu je soutěž  určena? Všem, kteří:

–       mají v hlavě nápad a plán, jak na něm postavit podnikání

–       podnikají s přihlašovaným předmětem podnikání méně než rok nebo své podnikání rozjedou do šesti měsíců od vyhodnocení soutěže. Nevadí tedy, jestli jste v minulosti s jiným produktem nebo službou již podnikali a že máte IČO déle než rok.

A jaké výhry čekají na vítěze?

Celostátní vítěz kromě finanční injekce 250 000 korun vyhraje i kreativní návrh reklamní kampaně, poradenství a věcné ceny od partnerů soutěže. Získá tak výhru v celkové výši skoro 750 000 korun.

Pro vítěze on-line hlasování veřejnosti je připraveno 100 000 korun a telekomunikační balíček v celkové hodnotě 17 844 korun. Podporu na rozjezd podnikání ve výši zhruba 130 000 korun získají i regionální vítězové.

Přihlásit své projekty můžete do 4. března. Více o soutěži, bezplatných seminářích i on-line přihlášku najdete na www.rozjezdy.cz.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Ledňáčky Finále Plzeň získaly Domestik a Mimořádná zpráva

Udělením cen Zlatý ledňáček skončil v úterý 16. dubna 32. ročník filmového festivalu Finále Plzeň. Jako jediný …