Zbirožská muzea mají opět otevřeno!

Muzeum J. V. Sládka a Městské muzeum Zbiroh na Rokycansku mají  opět otevřeno, a to za podmínky dodržení všech hygienických opatření. Vzhledem k druhému uzavření muzeí v nouzovém stavu tady   prodloužili výstavu 30 let svobodného zbirožského skautingu, která byla veřejnosti dvakrát přístupná pouze ve velmi krátkém termínu. Předpokládaný termín ukončení výstavy – 21. ledna 2021.

 

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Myslivci z Kvásku opravili starý srub z roku 1936

Myslivecký spolek Kvásek Zbiroh s 11 členy hospodaří na 703 hektarech. Vyskytuje se zde zvěř černá, …