Domů / Plzeňský rozhled / BABY BIO a Bio Senior v tachovském kině Mže

BABY BIO a Bio Senior v tachovském kině Mže

Tachovské kino Mže zařadilo do svého programu dopolední představení pro rodiče,  kteří si s sebou mohou vzít  děti. Jak prohlašují provozovatelé, nechceme po rodičích, ať své děti odkládají v předsálí kina. Naopak. Vezměte je s sebou  do sálu, třeba i v kočárku.

Speciální projekce se sníženou hladinou zvuku a částečným osvětlením nabízejí útulnou atmosféru pro děti, ale zároveň dávají rodičům prostor věnovat se jak filmu, tak dětem (např. v akutních případech, kdy je potřeba přebalit). Maminky a tatínkové tak budou mít své děti na dosah, zároveň se budou moci dívat na celovečerní „dospělácký“ film a nikdo se na ně nebude zlobit, když během sledování filmu budou řešit rodinné či akutní výchovné záležitosti. S tím se počítá.

Obdobnou službu nabízí totéž Mže Bio Senior. Jedná se o aktuální filmové novinky vybrané s ohledem na starší věkovou kategorii. Představení se budou konat vždy první středu v měsíci v čase od 10.00 hodin, abyste se tak vyhnuli přeplněnému sálu při večerních projekcích. Projekce jsou určeny NEJEN pro seniory za snížené vstupné.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Obrazy, které si hrají s fantazií, na Nové scéně DJKT

Plzeňské Divadlo J. K. Tyla nabídlo své stěny obrazům Michaeli  Rittsteinovi, který letos v září oslaví …