Domů / Plzeňský rozhled / Během stávky na německé železnici do Mnichova za využití autobusů

Během stávky na německé železnici do Mnichova za využití autobusů

Českým drahám a německému dopravci die Länderbahn se podařilo zajistit cestujícím spojení s bavorskou metropolí i během masivní stávky na německé železnici, která začala už dnes –  ve středu 24. ledna.

plzeňské hlavní nádraží

V úseku Praha – Plzeň – Domažlice bude zajištěno železniční spojení, ve stanici Plzeň hl.n. prosí České dráhy cestující o přestup do jiné soupravy, která je doveze do Domažlic. V navazujícím úseku Domažlice – Furth im Wald – Regensburg zajistí České dráhy a Die Länderbahn přepravu cestujících náhradní autobusovou dopravou, které pojedou přímo (ve stanici Furth im Wald cestující žádáme o přestup mezi autobusy). V úseku Regensburg – Mnichov již budou v provozu opět vlaky. Stejná opatření platí i pro cesty v opačném směru.

Podrobné informace k aktuálnímu opatření na trati 180 jsou k dispozici na tomto odkazu: Omezení provozu – mimořádnost | České dráhy (cd.cz)

Prosíme cestující, aby sledovali aktuální informace a plánovali své cesty s přihlédnutím k těmto změnám. Všechny aktuální informace najdou cestující v aplikaci Můj vlak, na webu www.cd.cz nebo na sociální síti X.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Ve Spáleném Poříčí budou sletové sokolské skladby

Přijďte podpořit Sokoly ze širokého okolí jižního Plzeňska. Už zítra – v neděli 26. 5. 2024 …