Domů / Plzeňský rozhled / Divadlo Pluto oslaví 23. narozeniny dalším livestreamem

Divadlo Pluto oslaví 23. narozeniny dalším livestreamem

Po úspěšném lednovém livestreamu Divadla Pluto přichází tato soukromá západočeská divadelní scéna s dalším dárkem pro své věrné fanoušky. V rámci oslav svých 23. narozenin nabídne v neděli 4. dubna od 19:00 hodin všem divákům prostřednictvím sociálních sítí i youtube kanálu Divadla Pluto erotický kabaret Uzloviny v titulní roli se sexuologem MUDr. Radimem Uzlem. Zároveň toto představení je i darem k jeho k 81. narozeninám. 

„Stále se snažíme bavit lidi a děláme vše, co je v našich silách, abychom zůstali v kontaktu s našimi diváky. Těm zároveň patří náš velký dík za veškeré finanční dary, které nám neustále posílají prostřednictvím naší akce „3P – Podrž Pluto, Prosím.“ Je to pro nás velká motivace a díky těmto penězům máme naději, že toto černé období přežijeme,“ říká principálka divadla Jindřiška Kikinčuková.

Divadlo Pluto dál natáčí   úspěšný seriál Padesát odstínů Korony s předními herci, který má už přes tři miliony shlédnutí. Úspěšný byl i lednový livestream – složený z nejúspěšnějších scének a písniček z našich představení.

Ze zahajovací zkoušky  BLBEC K VEČEŘI

„Zároveň myslíme na budoucnost, a proto jsme začali zkoušet legendární komedii Blbec k večeři, kde v hlavních rolích uvidíte nejen Pavla Kikinčuka, ale naše pluťácké řady rozšíří i divákům velmi dobře známý herec Daniel Rous. Doufáme, že   PLUTO nalezne nejen sponzory této inscenace, ale i dalších livestramů či seriálu Padesát odstínů korony a po obnovení provozu tak usnadní jeho návrat k normální činnosti. Svou podporu divadlu můžete vyjádřit i v rámci stále trvající akce „Podrž Pluto, Prosím“, a to finančním darem v jakékoliv výši na účet 279960323/0300 se zprávou pro příjemce PODRZ PLUTO DAR se jménem dárce,“ uvedla principálka.

Pokud to epidemiologická situace dovolí, pokladna Divadla Pluto se znovu otevře 1. dubna, aby umožnila každý čtvrtek mezi třetí a sedmou odpoledne nákup upomínkových předmětů Divadla Pluto. Například reprezentativní stolní kalendář na tento rok, DVD Tajemství Divadla Pluto nebo dárkové poukázky či tzv. „Předplutné 7+1“ na další sezonu. Nákupem těchto předmětů pomůžete Divadlu Pluto přečkat vynucenou koronavirovou pauzu.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Obrazy, které si hrají s fantazií, na Nové scéně DJKT

Plzeňské Divadlo J. K. Tyla nabídlo své stěny obrazům Michaeli  Rittsteinovi, který letos v září oslaví …