Domů / Plzeňský rozhled / Fanoušci hokeje, pozor na nesprávné parkování!

Fanoušci hokeje, pozor na nesprávné parkování!

Na množící se stížnosti na vozidla návštěvníků, kteří parkují v rozporu se zákonem při hokejových utkání, budou opětovně reagovat strážníci Městské policie Plzeň a policisté Městského ředitelství policie Plzeň.

K dnešnímu nedělnímu zápasu mezi týmy HC Škoda Plzeň a HC VERVA Litvínov připravili adekvátní dopravně bezpečnostní opatření. Obě složky se mimo jiné maximálně zaměří na dopravní situaci a kontroly správného parkování. Pokud budou vozidla tvořit překážku silničního provozu, jsou připravena k jejich odtažení odtahová vozidla. Fanouškům doporučujeme zaparkovat vozidla v areálu DEPO2015, a to zcela zdarma, nebo v okrajových částech města.

Dopravit se lze také městskou hromadnou dopravou a připomínáme, že vstupenka či permanentka na hokejové utkání platí zároveň jako jízdenka 120 minut před začátkem domácího utkání a ještě 120 minut po jeho skončení. Občany, kteří už na zápas přijedou vozidlem, důrazně žádáme, aby bez výhrad respektovali dopravní značení, parkovali na vyznačených parkovištích, neblokovali bezpečný průjezd pro vozidla IZS a dbali pokynů strážníků a policistů.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Ve Spáleném Poříčí budou sletové sokolské skladby

Přijďte podpořit Sokoly ze širokého okolí jižního Plzeňska. Už zítra – v neděli 26. 5. 2024 …