Domů / Plzeňský rozhled / Festival Porta v Plzni

Festival Porta v Plzni

Již třetím rokem pokračuje návrat hudebního festivalu Porta do jeho kolébky v Plzni. Jedná se o oblastní západočeské kolo a konat se bude 12. dubna 2014 v novém sále Saloonu Roudná. Šanci tak dostávají opět všichni hudebníci folkového, trampského či country žánru, kteří se včas přihlásí na internetových stránkách festivalu Porta do západočeského kola.

„Je to velmi atraktivní příležitost pro kapely i písničkáře nejen z Plzeňského kraje, zahrají si celodenním příjemném festivalu v Plzni a ti nejlepší pak postoupí do národního finále v Řevnicích či mezinárodního finále v Ústí nad Labem, přihlašování už je v plném proudu,“ zve k účasti v soutěži organizátor oblastního kola Jan Eret. Soutěž navštěvují i pořadatelé jiných festivalů, zástupci hudebních vydavatelství, nahrávacích studií i rozhlasových stanic. Soutěžícím se tak mohou otevřít nové obzory.
Po celodenním soutěžení bude následovat nesoutěžní večerní část festivalu. Patřit bude hudebním hostům a bude zcela jistě divácky atraktivní a zajímavý. 

BIO Martin Myška

Mohlo by vás zajímat

V obci Hradiště na Rokycansku dosáhla účast 97,30 %

V celkem třiceti třech obcích na území všech krajů s výjimkou Prahy rozhodli voliči o novém složení …