Domů / Plzeňský rozhled / Měšťanská beseda plní kulturní program na letošní rok

Měšťanská beseda plní kulturní program na letošní rok

Na letošní rok   se v Měšťanské besedě v Plzni  plánuje celá řada nových hudebních a divadelních akcí. Jsou mezi nimi divácké hity i úplné novinky. Vstupenky jsou už v prodeji například na    legendární představení Hrdý Budžes nebo Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? Pro nejbližší týdny jsou v nabídce tato představení. 

Měšťanská beseda v Plzni
  1. 1. 19:00 Klíče na neděli

Komedie Antonína Procházky o tom, jak může dopadnout setkání dvou manželských párů na nepovedeném mejdanu. Ukáže se, že nikdo z této čtveřice není spokojený se svým životem a že všichni trpí manželským stereotypem. V opilosti se partneři prohodí a vymění si klíče od bytu. Po kratičké radosti z něčeho nového se ale roztočí kolotoč potíží.

  1. 2. 19:30 Miloš Knor: Valentine show

Miloš Knor jako vztahový guru? Ano i to je možné. Zbrusu nové stand up comedy představení Miloše Knora.  Právě před svátkem všech zamilovaných s vámi Miloš probere nejen to, jak se na takový svátek připravit, ale i to, jak ho zvládnout s bravurou, elegancí a vtipem a zavděčit se své ženě, přítelkyni, příteli, sousedovi, koze, psovi…

  1. 2. 19:00 Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit?

Legendární představení Petra Čtvrtníčka a Jiřího Lábuse, které vzniklo jako reakce na odposlechy fotbalových funkcionářů z r. 2005. Bezmála 80 minut intenzivní oslavy českého jazyka, kde se diváci mimo jiné dozví, komu volal Pelta a co chtěl, proč si hráči dělají na hlavách komedie, co jsou “takový ty notičky” a komu je potřeba šáhnout na švába.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Informace o vodě ve Velkém boleveckém rybníce nyní najdete na webu

Výšku hladiny, množství dočerpané vody z Berounky i aktuální teplotu vody při hladině si nyní mohou …