Domů / Plzeňský rozhled / Myslivecký den s trubači se uskuteční v sobotu v Litohlavech

Myslivecký den s trubači se uskuteční v sobotu v Litohlavech

Rokycanští ochránci přírody by rádi pozvali všechny zájemce na Myslivecký den s trubači, který se uskuteční v sobotu 17. června od 14.00 hodin v Litohlavech. Veřejnosti se svým uměním pochlubí Prácheňští trubači, Trubači z Domažlic, Trubači z Kozojed, Trubači z Druztové a Lobezští trubači.

Kromě trubačů se můžete těšit na Ing. Stanislava Hrubého, který pohovoří o lovectví a kultu trofejí, manželé Krátkých s kamarády předvedou více než deset plemen loveckých psů a sokolník Pavel Řehka představí sokolnictví jako zvláštní způsob lovu. Pro děti budou připraveni koníci z Ranče Borovice a střelba z praku i ze vzduchovky. Součástí sobotního odpoledne bude i dostatek alko i nealko nápojů a zvěřinové pochoutky.

Na večer je pak připraven program pro dospělé v podobě vystoupení hudebníka Ivo Nováka. Přijďte se tedy příjemně pobavit, něco zajímavého se dozvědět, pojíst a zároveň podpořit spolkovou činnost Honebního společenstva Litohlavy – Klabava. A ještě na závěr – pokud se vám vystoupení trubačů zalíbí, další si budete moci poslechnout už 24. června od 14.00 hodin v Siré u lovecké chaty nebo pak 15. července od 16.00 hodin na návsi v Přísednici.

 

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Ve Spáleném Poříčí budou sletové sokolské skladby

Přijďte podpořit Sokoly ze širokého okolí jižního Plzeňska. Už zítra – v neděli 26. 5. 2024 …